Питання гарантування безпечності харчової продукції на кожній ланці ланцюгупостачання стає дедалі важливішим в умовах все більш тісної інтеграції міжнародних торгових потоків. Сьогодні для досягнення цієї мети усвіті розроблений та впроваджений цілий ряд допоміжних інструментів – стандартів.

Наявність впроваджених стандартів на підприємстві найчастіше є вимогою для отримання доступу до ринків ЄС, а отже є невід’ємним етапом при плануванні та втіленні власної експортної стратегії.

З метою представлення українським виробникам сільськогосподарської та харчової продукції основних міжнародних інструментів для впровадження систем безпечності харчових продуктів проєкт "Агроторгівля України" підготував довідник з Міжнародних стандартів якості та безпеки харчової продукції.

Окрім представлених стандартів та вимог, в цьому посібнику також подано огляд практичного досвіду та інструментів для їх успішного впровадження. Для українських виробників наведені поради щодо вибору оптимального стандарту та основні кроки, для впровадження системи, проходження зовнішнього аудиту та отримання сертифікату.

Ознайомитися та безкоштовно завантажити довідник можна за наступним посиланням.

1

 

 

Загрузка... .