З початку червня 2020 року проект «Агроторгівля України» (ATU), Німецько-українська промислово-торговельна палата (AHK) та Торгово-промислова палата України (UCCI) запустили онлайн-опитування з метою визначення головних тем вебінарів для аграрного бізнесу.

Основна концепція семінарів була створена Сергієм Жабуровським, Export Helpdesk при Німецько-українській промислово-торговельній палаті, який також є відповідальним за технічні аспекти, та Андре Пілінгом, керівником проекту «Агроторгівля України».

«Ми особливо раді співпраці двох палат з проектом і вдячні за підтримку у проведенні опитування. Визначені теми стануть базою для наших вебінарів, що розпочнуться вже незабаром, та будуть націлені на інтереси українського аграрного бізнесу. Це дає нам змогу запропонувати учасникам вебінарів роботу з актуальними для них темами та цікавими експертами.» - наголошує Андре Піллінг.

Найбільш актуальними темами станом на 26 червня 2020 р. є торговельні відносини з Німеччиною та питання експорту с/г продукції.


Долучитися до опитування можна за наступним посиалнням: онлайн-опитування

Загрузка... .